بایگانی ماهانه: ژانویه 2015

مصاحبه دوره جدید کارور LOGO

به اطلاع برادران علاقمند به حضور در دوره کارور LOGO  می رساند مصاحبه روز سه شنبه 30/ 10/ 93ساعت 9 صبح (به همراه مدارک ثبت نام ) در مرکز شماره ۲ شهید سهی برگزار خواهد شد .

———————————————————————————————————-

دوره های جدید کارگاه برق

کارگاه برق برگزار می کند

با ارائه گواهینامه بین المللی سازمان آموزش فنی و حرفه ای

ردیف عنوان دوره کد استاندارد ساعت
1 ایجاد سیستم ارت 1/4/2/28/55-8 20
2 نصب خازن های اصلاح ضریب قدرت در تابلو الکتریکی 1/3/2/46/51-8 64
3 نقشه کشی و نقشه خوانی برق 4/2/2/16/55-8 40

برای کلیه دوره ها داشتن دیپلم برق یا گذاراندن دوره های مرتبط با برق الزامی است

جهت ثبت نام به پذیرش مرکز مراجعه شود  تلفن تماس 55680004-021

——————————————————————————————————————————————

اطلاعیه درباره دوره های سامسونگ

به اطلاع کلیه علاقمندان حضور در دوره های سامسونگ می رساند بزودی از طریق این سایت در مورد عنوان ، تاریخ شروع ، نحوه و شرایط ثبت نام دوره های سامسونگ اطلاع رسانی انجام خواهد شد.02_7694

——————————————————————————–

راه اندازی مرکز تخصصی آموزش تعمیرات محصولات سامسونگ در مرکز شهید سهی

931009مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای ویژه محصولات سامسونگ به دنبال اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری فی مابین آموزش فنی و حرفه ای تهران و شرکت سامسونگ گلف الکترونیکس در مرکز شماره 2 شهید سهی راه اندازی شد. در این راستا کنفرانس مطبوعاتی با حضور حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، دوک پارک مدیرعامل شرکت مهندسی سامسونگ در ایران و مهتاب کرامتی سفیر کمپینگ حسن نیت یونیسف برگزار شد.4_7689مدیرکل آموزش فنی حرفه ای استان تهران هدف از ساخت این مرکز را آماده سازی نوجوانان برای ورود به بازار کار و خلق فرصت های شغلی مناسب با استعداد آنها عنوان نمود و افزود: مرکز آموزش تخصصی ویژه محصولات سامسونگ رفع دغدغه بیکاری در کشور، ایجاد اشتغال پایدار، توانمندسازی زنان سرپرست خانواده، آموزش به کودکان کار و ترویج فرهنگ کار و افزایش قابلیت حضور در عرصه های بین المللی را دنبال می نماید.

حمیدرضا خانپور با اشاره به تعداد 12 شایستگی شغلی بر اساس استاندارد‌های آموزشی سازمان جهانی کار، اظهار داشت: نصب و راه‌اندازی ماشین‌های ظرف شویی و لباس شویی، نصب و تعمیر سیستم صوتی و تصویری، عیب یابی موبایل و تبلت، عیب یابی کولر‌های گازی سبک، هواساز و کولر‌های گازی سنگین از جمله رشته‌های در نظر گرفته شده برای آموزش افراد در این آکادمی است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای تهران افزود: علاوه بر این افراد آموزش‌دیده در این آکادمی می‌توانند در واحد‌های خدمات پس از فروش سامسونگ نیز مشغول به کار شوند که پس از خروج از دوره‌های آموزشی نیز گواهینامه مهارت فنی و حرفه‌ای بر اساس استانداردهای سازمان جهانی کار به آن‌ها اعطا خواهد شد.

اختصاص 50 درصد ظرفیت مرکز مهارتی و تخصصی سامسونگ به کودکان کار، زنان سرپرست خانوار و اقشار آسیب پذیر

مهتاب کرامتی با اعلام این مطلب که 50 درصد ظرفیت این مرکز در اختیار کودکان کار و زنان فقیر قرار داده شده است، اظهار داشت: کمپین کودکان امید یکی از طرح های مسوولیت اجتماعی سامسونگ است که در سه بخش جداگانه موفق به تجهیز مدارس مناطق محروم به کلاس های هوشمند، راه اندازی کتابخانه های گویا برای نابینایان و کم بینایان و راه اندازی یک مرکز مهندسی با عنوان مرکز آموزش تخصصی برای اشتغال جوانان شده است.

سفیر حسن نیت یونیسف توضیح داد: این کمپین با همکاری اداره کل فنی حرفه ای استان تهران، سازمان بهزیستی کل کشور و نهادهای دولتی مرتبط، سازمان های غیردولتی نظیر انجمن نابینایان، موسسه عصای سفید و انجمن تعالی صورت پذیرفته است.

کرامتی با اشاره به دسترسی افراد ساکن در مناطق محروم را به امکانات آموزشی روز دنیا، افزود: طبق تفاهم نامه های امضا شده با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تهران و شرکت سامسونگ تجهیز این مراکز به تکنولوژی و تجهیزات مورد نیاز در راستای دسترسی ساکنین مناطق محروم علاوه بر سایر اقشار می باشد.

روابط خوب اقتصادی ایران و کره

دوک پارک مدیرعامل سامسونگ در ایران گفت: شرکت سامسونگ الکترونیکس در عرصه فناوری همواره پیشرو بوده و فرصت های جدیدی را برای مردم در سراسر دنیا ایجاد کرده است.

وی با اعلام این مطلب که علیرغم مشکلاتی که به لحاظ تحریم در رابطه بین دو کشور ایجاد شده اما به دلیل حامیان خوبی که این شرکت در ایران دارد روابط اقتصادی دو کشور خوب است، اذعان نمود: 286 هزار نفر در 80 کشور جهان در استخدام سامسونگ هستند که درآمد تولید سالانه آنها معادل 216.7 میلیارد دلار است.

لازم به توضیح است آموزش های یادشده برای افراد دارای مدرک حداقل دیپلم و سن بیش از 18 سال می شود. این کارگاه های آموزشی به شکل رایگان برگزار می شود.

—————————————————————————————-—————————-