بایگانی ماهانه: آبان ۱۳۹۴

دوره نصب خازن های اصلاح ضریب قدرت و دوره ایجاد سیستم ارت

 برای انجام مصاحبه و ثبت نام

دوره  نصب خازن های اصلاح ضریب قدرت در تابلوهای الکتریکی

و

دوره  ایجاد سیستم ارت

از روز یکشنبه 1 / 9 / 94  تا چهارشنبه 4 / 9 / 94 از ساعت 8 الی 12

به کارگاه برق مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید سهی مراجعه شود

مکان مرکز روی نقشه

———————————————————————————————————————————

شروع دوره طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال

برای شرکت در مصاحبه دوره

 طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال ( الکترونیک )

به کارگاه الکترونیک مراجعه شود

محل مراجعه : تهران-میدان بهمن-نرسیده به چهار راه چیت سازی-مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۲

مکان مرکز روی نقشه

———————————————————————————————————————————

المپیاد تکنسین های ایران

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از آغاز برگزاری مسابقات آزاد مهارتی تکنسین های برتر ایران و اختصاص 240 سکه ی تمام بهار آزادی به تکنسین های برتر کشور در چهار رشته مهارتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، حمیدرضا خانپور با اعلام این مطلب که برگزاری مسابقات آزاد تکنسین های برتر در چهار گرایش تلفن همراه و تبلت، لوازم خانگی، لوازم صوتی و تصویری و دستگاه‌های تهویه متبوع برگزار می شود، یادآور شد: دو مرحله نخست مسابقات آزاد به صورت آنلاین در سایت http://www.techolympiad.ir با 60 سئوال در زمان معین انجام می پذیرد.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات در سه مرحله ی «پایه و عمومی»، «تخصصی» و «عملی و کاربردی»، اذعان داشت: مرحله مقدماتی المپیاد تکنسین های ایران از 19 لغایت 29 آبان 1394 انجام می‌شود و 100 نفر برتر هر گرایش به مرحله نیمه نهایی که از2تا4 آذر ماه برگزار می شود راه می‌یابند و مرحله نهایی مسابقات و رقابت پایانی نیز پس از معرفی حداقل 10 نفر راه یافته به این دور، در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای انجام و در تاریخ 29/9/94 در مراسمی تکنسین های برتر المپیاد مهارتی معرفی می شوند.

مدیرکل استان تهران با اشاره به ثبت و حضور بیش از چهارصد نفر از تکنسین ها در سه روز گذشته درباره جوایزاین المپیاد اظهار داشت: به نفرات اول تا سوم المپیاد تکنسین های ایران در هر گرایش به ترتیب به10،20 و30 سکه بهار آزادی، به همراه لوح تقدیر از سوی شرکت سامسونگ اهدا خواهد شد و با توجه به هماهنگی های به عمل آمده با صندوق کارآفرینی امید، به نفرات اول تا سوم با داشتن شرایطی مانند کارت پایان خدمت و داشتن سابقه کار و فعالیت، تسهیلات ارزان قیمت خود اشتغالی و پشتیبان پرداخت می شود.

وی در پایان سخنان خود اعلام داشت: این المپیاد با ابتکار و پیشنهاد شرکت سامسونگ و همیاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای در حال برگزاری می باشد.

شایان ذکر است متقاضیان می توانند برای شرکت در این مسابقات و ظهور قابلیت های بالقوه خود به پایگاه اینترنتی www.techolympiad.ir مراجعه کنند.

———————————————————————————————————————————